Ranking pożyczek hipotecznych

Ranking pożyczek

Pożyczka hipoteczna – ranking

Poniżej publikujemy aktualny ranking pożyczek hipotecznych. Wynika z niego, że oprocentowanie pożyczek pod hipotekę jest w chwili obecnej zbliżone do oprocentowania kredytów hipotecznych przeznaczonych na zakup mieszkania. Do korzystna informacja przede wszystkim z tego powodu, że daje szanse na stosunkowo niskie raty pożyczkowe.

Zasadniczym kryterium niniejszego rankingu pożyczek jest wysokość oprocentowania rzeczywistego (R.R.S.O.), czyli Rocznej Rzeczywistej Stopy Oprocentowania. Jest to najpełniejszy wskaźnik mówiący o tym, czy dana pożyczka jest korzystna pod względem jej kosztów. obsługi. Oprócz wysokości oprocentowania poniższe zestawienie uwzględnia także takie parametry jak wysokość miesięcznej raty pożyczki czy też poziom prowizji od jej udzielenia.

Poniżej pełne porównanie, dzięki któremu dowiesz się, w którym banku udzielana jest obecnie najlepsza pożyczka hipoteczna.

Ranking pożyczek hipotecznych 2018

Niniejszy ranking pożyczek hipotecznych klasyfikuje najlepsze pożyczki hipoteczne udzielane w bankach na kwotę 120 000 złotych na okres 20 lat. O kolejności miejsc w rankingu decyduje wysokość oprocentowania rzeczywistego.

Pożyczka hipoteczna – kalkulator

Jeżeli chcesz poznać wysokość raty pożyczki dla innej kwoty lub innego okresu spłaty kredytu, wejdź na nasz kalkulator pożyczki hipotecznej. Niniejszy symulator pozwoli Ci nie tylko precyzyjnie obliczyć ratę pożyczki czy wysokość oprocentowania, ale także wskaże Ci wysokość minimalnego wkładu własnego niezbędnego do uzyskania pożyczki pod hipotekę przy zadanych przez Ciebie parametrach.Pozwoli Ci on ponadto skontaktować się z doradcą przez internet celem poznania pełnej oferty pożyczek.

O pożyczce hipotecznej piszemy także na następujących stronach: