Porównanie kredytów samochodowych

SamochódAktualne porównanie kredytów na samochody nowe i używane, oferowanych w bankach w 2018 roku. Niniejsze zestawienie kredytów przedstawia 10 najlepszych kredytów samochodowych ułożone pod względem wysokości oprocentowania rzeczywistego RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, uwzględniająca takie elementy jak marża, stawka pożyczek międzybankowych WIBOR, prowizja kredytowa i inne opłaty okołokredytowe), jakim charakteryzuje się każdy z kredytów na auto.

Najlepszy kredyt samochodowy 2018

Niniejsze porównanie sporządzone zostało w oparciu o następujące założenia: kwota kredytu: 20 000 PLN, okres spłaty – 4 lata (48 miesięcy).
Zestawienie kredytów, oprócz stawek oprocentowania rzeczywistego obowiązującego w każdym z banków, zawiera także inne informacje o parametrach danego kredytu na samochód, w tym wysokość miesięcznej raty kredytu czy procentową wysokość prowizji kredytowej. Kliknij na szczegóły, aby poznać pełna informacje o warunkach udzielania danego kredytu samochodowego oraz o ewentualnych pozostałych opłatach wymaganych przy ubieganiu się o kredyt na auto. Możesz także skontaktować się z doradcą kredytowym i poprosić go o pomoc w wyborze najlepszego kredytu samochodowego.

O kredytach samochodowych piszemy także na następujących stronach: