Kalkulator kredytu gotówkowego

Pożyczanie pieniędzyKredyty gotówkowe są instrumentami bankowymi przyznawanymi kredytobiorcom w formie gotówkowej, pozwalającymi na sfinansowanie dowolnego celu konsumpcyjnego. Poniższy kalkulator kredytowy jest narzędziem pomocnym w szybkim obliczeniu i porównaniu parametrów poszczególnych kredytów gotówkowych dostępnych w bankach detalicznych działających na terenie naszego kraju. Dzięki niemu błyskawicznie obliczysz i porównasz raty pożyczek gotówkowych a także ich wysokość oprocentowania

Kredyty gotówkowe – kalkulator

Kalkulator zamieszczony poniżej pozwala na wyszukanie kredytów gotówkowych dostępnych w bankach działających na terenie naszego kraju i obliczenie wysokości oprocentowania oraz miesięcznej raty kredytowej przy zadanych parametrach. Aby uzyskać wynik kalkulacji począwszy od najtańszych kredytów gotówkowych, wpisz wszystkie niezbędne dane do poniższego formularza kalkulatora i naciśnij przycisk SZUKAJ.


Jeżeli potrzebujesz uzyskać dokładniejszą charakterystykę kredytów gotówkowych w każdym z banków odwiedź nasz zaawansowany kalkulator kredytu gotówkowego, dzięki któremu będziesz mógł między innymi porównać banki pod względem nie tylko oprocentowania czy raty kredytu gotówkowego ale także pod kątem maksymalnej kwoty kredytu czy okresu kredytowania.

Ranking kredytu gotówkowego

Sprawdź także nasz aktualny ranking kredytów gotówkowych. Zaprezentowana została w nim dziesiątka najlepszych kredytów gotówkowych oferowanych w bankach detalicznych i uszeregowanych pod względem wysokości oprocentowania rzeczywistego. Parametr ten, w skrócie oznaczany jako RRSO, jest jednym z najpełniejszych wskaźników opisujących koszt zaciągnięcia i spłaty kredytu czy pożyczki. Bierze on pod uwagę nie tylko nominalne oprocentowanie kredytu gotówkowego, ale także kluczowe opłaty okołokredytowe, w tym prowizję od udzielenia kredytu.

Zaawansowany kalkulator kredytu gotówkowego

Jeżeli potrzebujesz bardziej szczegółowego porównania pożyczek gotówkowych, sprawdź także nasz rozbudowany zaawansowany kalkulator kredytu gotówkowego – kalkulator ten pomoże ci obliczyć nie tylko raty kredytów gotówkowych, ich oprocentowanie czy wysokość marży. Za pośrednictwem tego symulatora porównasz kredyty gotówkowe także pod względem maksymalnej kwoty kredytu możliwej do otrzymania w poszczególnych bankach, czy dowiesz się, na ile lat można rozłożyć spłatę kredytu gotówkowego w każdym w banków.

Informacja dodatkowa

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte na niniejszej stronie były jak najbardziej rzetelne i aktualne. Jednak ostateczny kształt warunków zaciągnięcia i spłaty każdej z pożyczek gotówkowych zależny jest od decyzji banku. W szczególności, wpływ na zaproponowane warunki oraz finalną decyzję kredytową może mieć historia kredytowa danego klienta banku, w tym informacje o zaciągniętych do tej pory kredytach gotówkowych, hipotecznych, samochodowych i innych oraz o terminowości dotychczas spłacanych rat kredytów. Istotnym czynnikiem, który może wpływać na ostateczną decyzję banku o udzieleniu kredytu gotówkowego, jest także zdolność kredytowa kredytobiorcy. Możesz ją sprawdzić korzystając z kalkulatora zdolności kredytowej znajdującego się na stronach naszego serwisu, pamiętaj jednak, że wyniki obliczeń kalkulatora zdolności mają charakter orientacyjny.