Kalkulator kredytu samochodowego 2019

Kredyt na auto

Kredyt samochodowy – kalkulator

Kredyt samochodowy jest kredytem bankowym przeznaczonym na zakup auta, przy czym możliwe jest uzyskanie środków finansowych zarówno na samochód nowy, jak i pojazd używany. Maksymalna kwota kredytu na samochód może wynosić 450 000 złotych, natomiast maksymalny okres spłaty takiego kredytu sięga 10 lat. Poniższy kalkulator kredytu samochodowego pozwoli Ci porównać najlepsze kredyty samochodowe dostępne w bankach.

Wprowadź niezbędne dane, w tym cel kredytowania (samochód nowy lub używany), rok produkcji auta, cenę samochodu, oraz rodzaj rat kredytowych i wciśnij przycisk SZUKAJ. Wynik wyszukiwania, przedstawiony w postaci tabelarycznego porównania, zostanie Ci zaprezentowany poniżej w oparciu o wprowadzone przez Ciebie parametry.

Kalkulator kredytu samochodowego 2019

PLN

PLN

miesięcy

Wybrałeś następujące kryteria wyszukiwania:

Kredyt samochodowy, nowy, kwota: 50 000 PLN, okres: 60 miesięcy

Kredyty samochodowe

Bank Rata kredytu Prowizja RRSO Maks. okres spłaty Maksymalna kwota Dalej
Getin Noble Bank Kredyt samochodowy RATA KREDYTU 954.83 PLN PROWIZJA 0.00 % OPROCENTOWANIE 5.63 % MAKS. OKRES 10 lat MAKS. KWOTA bez ograniczeń PLN SPRAWDŹ
Szczegóły
mBank Kredyt samochodowy (z ubezpieczeniem) RATA KREDYTU 973.51 PLN PROWIZJA 4.50 % OPROCENTOWANIE 6.48 % MAKS. OKRES 8 lat MAKS. KWOTA 450000 PLN SPRAWDŹ
Szczegóły
Inbank Kredyt samochodowy RATA KREDYTU 1059.01 PLN PROWIZJA 6.99 % OPROCENTOWANIE 10.32 % MAKS. OKRES 6 lat MAKS. KWOTA 50000 PLN SPRAWDŹ
Szczegóły

Pomoc w wyborze kredytu samochodowego

Nie znalazłeś interesującego Cię kredytu? Poproś o bezpłatną pomoc w wyborze kredytu samochodowego spośród ofert dostępnych w wielu bankach. Skontaktuj się z doradcą Comperia.pl wypełniając poniższy formularz:

 

 

Powyższy kalkulator kredytu samochodowego pozwala na obliczenie i porównanie kredytów hipotecznych pod kątem następujących parametrów kredytowych:

  • rata kredytu samochodowego
  • prowizja od udzielenia kredytu na samochód
  • oprocentowanie kredytu samochodowego
  • całkowity koszt kredytu samochodowego
  • maksymalna kwota kredytu

Zasadniczym i kluczowym kryterium, na którym oparty jest powyższy ranking kredytów samochodowych jest rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu samochodowego (R.R.S.O.). Jest to wskaźnik najpełniej ilustrujący koszty kredytu samochodowego, bowiem bierze pod uwagę nie tylko oprocentowanie nominalne ale również stosowane przez bank opłaty okołokredytowe, w tym między innymi prowizję kredytową.

Szybki kalkulator kredytu samochodowego

Poniżej zamieszczamy szybki kalkulator kredytu samochodowego porównywarki Comperia, który służy do obliczenia wysokości rat kredytu na samochód i porównania kredytów samochodowych dostępnych w polskich bankach komercyjnych. Niniejszy kalkulator pozwala na błyskawiczne obliczenie wysokości rat kredytu samochodowego zarówno w przypadku zakupu aut nowych jak i samochodów używanych. Wpisz wszystkie niezbędne dane do formularza i naciśnij przycisk SZUKAJ.

Kalkulator kredytu samochodowego Comperia


Uwagi dodatkowe

Dokładamy wszelkich starań, aby powyższe wyniki obliczeń kalkulatora kredytu na samochód jak i sam ranking kredytów samochodowych były jak najbardziej rzetelne. Jednakże ostateczna decyzja dotycząca poszczególnych parametrów kredytu samochodowego należy do właściwego banku i może w niektórych przypadkach spowodować, że parametry zaproponowane kredytobiorcy będą różnic się od zaprezentowanych w przedstawionym tu porównaniu kredytów samochodowych. W szczególności czynnikiem decydującym o przyznaniu kredytu samochodowego i o warunkach kredytowania może być zdolność kredytowa danego kredytobiorcy. Istotna dla banku może być również historia kredytowa, a więc informacje o zaciągniętych wcześniej oraz posiadanych obecnie kredytach oraz o terminowości ich spłat.

Jeżeli interesuje Cie uzyskanie środków na zakup samochodu, powinieneś także rozważyć ewentualność wzięcia auta w leasing. Zajrzyj na nasz kalkulator leasingowy, aby poznać oferty firm wyspecjalizowanych w sprzedaży aut na zasadzie leasingu.