Kalkulator kredytowy PKO

PKO - Kalkulator

PKO – Kalkulator

PKO BP jest największym pod względem wielkości aktywów bankiem działającym w Polsce. Nic dziwnego, że zainteresowanie kredytami udzielanymi przez PKO BP jest bardzo duże. Stąd też wielu potencjalnych kredytobiorców poszukuje w internecie odpowiednich narzędzi pomagających w ustaleniu parametrów charakteryzujących kredyt gotówkowy PKO BP czy jego inne produkty takie jak Kredyt hipoteczny Własny Kąt czy też kredyt konsolidacyjny. Najważniejszym narzędziem, którym internauci chcą się posłużyć, jest kalkulator kredytowy PKO.

Kalkulator kredytu gotówkowego PKO

Ostatnio bardzo mocno promowanym produktem kredytowym w PKO BP jest kredyt gotówkowy Mini Ratka na Dowolny Cel. Jak na promocję przystało warunki kredytowania są bardzo atrakcyjne. Obowiązujące w ramach niniejszej akcji promocyjnej (link do promocji) najważniejsze parametry kredytowe tego kredytu gotówkowego są następujące:

  • Wysokość kredytu – od 1 000 do 120 000 PLN;
  • Oprocentowanie kredytu gotówkowego – od 3,44%;
  • Wysokość prowizji – 0%;
  • Okres spłaty kredytu Mini Ratka – od 1 do 96 miesięcy;
  • Wypłata gotówki nawet w tym samym dniu;
  • Możliwość odroczenia spłaty o 3 miesiące.

Do obliczenia rzeczywistych kosztów kredytu gotówkowego Bank PKO przygotował kalkulator Mini Ratki pozwalający obliczyć wysokość miesięcznej raty pożyczki.

Kalkulator ten znajduje się pod adresem: https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/kredyty-i-pozyczki/mini-ratka/pozyczka-na-dowolny-cel/#/warunki-standardowe/

Kalkulator kredytu hipotecznego PKO

Internauci mają zresztą do dyspozycji nie tylko kalkulator pożyczki gotówkowej w PKO BP, ale także analogiczne narzędzie do obliczania parametrów kredytu hipotecznego dostępnego w tym banku. Nawiasem mówiąc kalkulator hipoteczny jest w PKO BP znacznie bardziej rozbudowany aniżeli kalkulator pożyczkowy. Nic dziwnego, przecież zaciągnięcie kredytu hipotecznego jest znacznie poważniejszą decyzją aniżeli decyzja o wzięciu pożyczki gotówkowej.

Chodzi w tym przypadku o kalkulator kredytu mieszkaniowego Własny Kąt Hipoteczny – flagowego produktu hipotecznego dostępnego w Banku PKO BP, mającego niemal 30% udział w rynku kredytów hipotecznych w Polsce.

Kalkulator kredytu hipotecznego PKO BP znajduje się pod następującym adresem: https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/kredyty-mieszkaniowe/wlasny-kat-hipoteczny/

O kredytach hipotecznych piszemy także na następujących stronach: