Porównanie kredytów samochodowych

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someonePrint this page
Miniaturowy samochód

Miniaturowy samochód

Aktualne porównanie kredytów na samochody nowe i używane, oferowanych w bankach w 2016 roku. Niniejsze zestawienie kredytów przedstawia 10 najlepszych kredytów samochodowych ułożone pod względem wysokości oprocentowania rzeczywistego RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, uwzględniająca takie elementy jak marża, stawka pożyczek międzybankowych WIBOR, prowizja kredytowa i inne opłaty okołokredytowe), jakim charakteryzuje się każdy z kredytów na auto.

Najlepsze kredyty samochodowe 2016 – porównanie

Niniejsze porównanie sporządzone zostało w oparciu o następujące założenia: kwota kredytu: 20 000 PLN, okres spłaty – 4 lata (48 miesięcy).
Zestawienie kredytów, oprócz stawek oprocentowania rzeczywistego obowiązującego w każdym z banków, zawiera także inne informacje o parametrach danego kredytu na samochód, w tym wysokość miesięcznej raty kredytu czy procentową wysokość prowizji kredytowej. Kliknij na szczegóły, aby poznać pełna informacje o warunkach udzielania danego kredytu samochodowego oraz o ewentualnych pozostałych opłatach wymaganych przy ubieganiu się o kredyt na auto. Możesz także skontaktować się z doradcą kredytowym i poprosić go o pomoc w wyborze najlepszego kredytu samochodowego.

O kredytach samochodowych piszemy także na następujących stronach: